Náš příběh

Propracovanost

Výrobní proces Subaru

Přístup zaměřený na lidi je v Subaru založen na zaměstnancích odpovědných za vznik našich vozů. Naši inženýři jsou hrdí na své mimořádné schopnosti a kvalitní...

Odkaz dlouholetých zkušeností

Lidé stojící za kvalitou Subaru

Nejen, že prvotřídní inženýři, kteří stojí za kvalitou Subaru, studují nejnovější technologie a postupy, ale také tříbí své smysly a zostřují schopnost vnímat i ty nejmenší změny materiálů.
Díky tomu je Subaru neustále schopné vyrábět produkty té nejvyšší kvality.
<sg-lang1>Inženýři vnímající nejširší souvislosti</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Inženýři vnímající nejširší souvislosti

Během procesu studia základů výroby prochází každý inženýr Subaru zaběhnutým procesem výuky, který mu pomůže stát se univerzálním pracovníkem s rozvinutým porozuměním celému výrobnímu procesu.
<sg-lang1>Předávání zkušeností</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Předávání zkušeností

V Technické škole Subaru poskytujeme inženýrům příležitost studovat technologie a speciální dovednosti. Snažíme se tak vytvořit další generaci expertů s ještě vyšší úrovní odbornosti a znalostí, než měla ta předchozí.
<sg-lang1>Inspirující vnímání</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Inspirující vnímání

V Subaru vychováváme inženýry, kteří jsou hrdí na svoji schopnost odhalit problém čistě jen ze zvuku nebo vibrace. Subaru udržuje nekompromisní kvalitu svých produktů díky konstantnímu zdokonalování lidské intuice a zostřování smyslů.

Technologie a výrobní proces Subaru

Věci, které dokážeme jen v SUBARU

Náš symetrický pohon všech kol se opírá o plochý motor s protiběžnými písty; ten je jen jedním z příkladů unikátních technologií, kterou jsme v Subaru vyvinuli.
Rozsáhlé zkušenosti s výrobou umožnují Subaru navrhovat a vytvářet i náročné technologie. Díky naší samostatnosti a nezávislosti při jejich výrobě dokážeme vyrábět bezkonkurenční automobily.
<sg-lang1>Motor Subaru Boxer</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Motor Subaru Boxer

Abychom dosáhli co nejnižšího těžiště unikátního plochého motoru s protiběžnými písty, musí být jeho komponenty tak kompaktní, jak je to jenom možné. Základem motoru je krátký a pevný klikový hřídel. Při jeho výrobě jasně vyniknou světově uznávané výrobní zkušenosti Subaru s extrémně precizním obráběním a pokročilými technologiemi povrchové úpravy materiálů.
<sg-lang1>Převodovka Lineartronic</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Převodovka Lineartronic

Pomocí precizního obráběcího procesu se Subaru podařilo navrhnout převodovku, která zvyšuje hospodárnost, výkonnost a současně omezuje hlučnost a vibrace na nejnižší úroveň. Perfektně vyladěný montážní proces umocňuje už tak úctyhodné vlastnosti, jichž se dosahuje precizní výrobou, a stává se tak významnou součástí našich technologií.

Nekompromisní kvalita

Nejvyšší světový standard kvality.

S našimi kořeny v leteckém průmyslu jsme v Subaru hrdí na naši oddanost kvalitě a z ní vyplývající pocit jistoty. Abychom se ujistili, že všechny naše díly a komponenty splňují nejvyšší standardy, používáme velmi precizní systém kontroly kvality.
<sg-lang1>DNA leteckého průmyslu</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

DNA leteckého průmyslu

Naše počátky ležící v leteckém průmyslu se transformovaly v nikdy nekončící honbu za vysokým bezpečnostním standardem a optimálním výkonem v co nejkompaktnějším balení. Tento odkaz řemeslné dokonalosti je zřetelný v každé části továren Subaru.
<sg-lang1>Příprava plánů, plánování výroby</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Příprava plánů, plánování výroby

Spolupráce mezi výrobním oddělením a oddělením vývoje od samého počátku umožňuje Subaru dosáhnout velmi kvalitní a účelné masové produkce.
<sg-lang1>Kontrola kvality</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Kontrola kvality

V Subaru jsou všechny motory a převodovky testovány velmi důkladně, protože některé věci není možné ověřit jen na papíře. Ověření kvality každého našeho komponentu nám umožňuje nabízet automobily poskytující ten nejvyšší možný pocit jistoty.