Subaru ČR

Servis a originální díly

Servis a originální díly – vše pro delší životnost vašeho vozu

Pravidelná údržba může značně prodloužit životnost vozidla a zajistit jeho bezproblémový provoz a maximální výkon. Vaše Subaru bude nejen déle jezdit a sloužit, ale bude také bezpečnější a delší dobu si zachová zbytkovou hodnotu vozu. Aby vám toto výrobce Subaru usnadnil, vyvinul plán...

Výhody autorizovaného servisu SUBARU

KVALITA A VLASTNOSTI

Kvalita a vlastnosti originálních náhradních dílů jsou shodné s díly montovanými do nových vozů zn. Subaru ve výrobních závodech. Všechny tyto součásti podléhají kvalitativní kontrole přímo ve výrobním závodě a jejich vlastnosti jsou průběžně kontrolovány.

ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY

Originální náhradní díly mají nejvyšší kvalitu a splňují přísné normy, což zaručuje dlouhou životnost, výkon a bezpečnost vozidla. Záruka sa vztahuje na díly i na práci...

CERTIFIKOVANÍ TECHNICI

Díky pravidelným a komplexním školením pod vedením odborných instruktorů výrobce Subaru mají technici v autorizovaných servisech Subaru vždy aktuální přehled o postupech a technologiích potřebných k provedení údržby vašeho vozidla.

SPECIÁLNÍ NÁSTROJE

Autorizované servisy Subaru jsou vybaveny speciálními nástroji, které umožňují přesnou diagnostiku a efektivní opravu.

Podpora výrobce

Autorizované servisy Subaru mají přístup k rozsáhlým znalostním databázím z celého světa. I díky podpoře konstruktérů je tedy velká pravděpodobnost, že pokud se problém někde již objevil a je znám postup jeho řešení, autorizovaný servis problém vyřeší rychleji a správně.

Aktualizace softwaru

V autorizovaných servisech Subaru vám zkontrolují a aktualizují software, aby váš vůz a jeho motor pracoval co nejlépe.

Bezpečnost

Bezpečnost vozu plně závisí na použitých dílech vozu. Originální náhradní díly Subaru přispívají k zajištění plné aktivní a pasivní bezpečnosti celé posádky a vyhovují kvalitativním a bezpečnostním standardům automobilky Subaru. Použitím neoriginálních náhradních dílů může dojít k ohrožení bezpečnosti posádky vozu – tyto náhradní díly mohou mít jiné vlastnosti než díly originální a nemusí tak splňovat požadavky na kvalitu a bezpečnost.

Záruka

Proto, aby mohla být plně využita záruka každého vozu, doporučuje Subaru používání výhradně originálních náhradních dílů Subaru. V případě, že budou použity neoriginální náhradní díly, může dojít k omezení, nebo úplnému zrušení záruky, která je na vůz poskytnuta. Výrobce vozidla ani prodávající neponese žádné následky, které mohou být použitím těchto náhradních dílů způsobeny.

Proč originální díly

Brzdové destičky
Čelní skla
Lišty stěračů
Olejový filtr
Vzduchový filtr

Důležité bezpečnostní upozornění pro majitele SUBARU