Proč SUBARU

Filozofie výroby automobilů Subaru staví lidi na první místo

Přístup Subaru k výrobě automobilů, kde záleží na lidech na prvním místě, se rodí z étosu, který jsme pěstovali jako výrobce letadel – nekompromisní úsilí o bezpečnost a ovladatelnost.

Technologie

Pohyb bezpečně, rychle a pohodlně – to je podstata vozů Subaru. Pro tento účel Subaru vyvinulo racionální a funkční design, se kterým neustále usiluje o ten nejlepší výkon.

Dobrodruzi

Modely Subaru pro dobrodruhy, lovce a lesníky. Subaru, auto přesně auto pro Vás, pro jakékoliv dobrodružství v přírodě. Spolehlivý parťáky vás dostane bezpečně a pohodlně kamkoliv na vašich výpravách za dobrodružstvím.

Mazlíčci

Modely Subaru jsou ideálními společníky na cesty pro vás a vaše čtyřnohé přátele. Subaru vozy vás vždy bezpečně a spolehlivě dovezou kamkoli, ať už jde o cvičiště psů za rohem, nebo na vaše oblíbené místo daleko v přírodě.

Kemping

Modely Subaru jsou ideálním společníkem pro vaše cesty s karavanem, pro rodinné a kempovací výlety. Naše vozidla charakterizuje vynikající bezpečnost spojená s potěšením z jízdy a perfektně se hodí jako tažná vozidla.

Ocenění a recenze

Značka Subaru za dobu svého působení v automobilovém průmyslu posbírala celosvětově řadu ocenění. To je důkaz, že při výrobě našich modelů v první řadě myslíme na vaší bezpečnost a spolehlivost našich vozů.

Příběh Subaru

Subaru buduje svoji budoucnost na automobilech, které obohacují život o nadšení, jsou esencí potěšení a klidu mysli a uspokojují potřeby a nároky zákazníků a díky tomu si získávají jejich srdce, budí důvěru a podněcují sebevědomí.