SUBARU ČR

Aktivity v Česku

Aktivity v Česku

Všechny aktivity Subaru vycházejí z filozofie značky a tomu také odpovídá jejich zaměření v České republice. Podporujeme zejména český motorsport, jelikož rallye mají všechna auta se značkou Subaru v genech. Vedle toho jsme však aktivní také v oblasti zimních sportů, běhů v divoké přírodě nebo osvěty o japonského kultuře.

Dobrý anděl

Společnost Subaru ČR podporuje projekt Dobrý anděl, který dlouhodobě pomáhá rodinám s dětmi zasaženým vážnou nemocí. Pravidelná finanční pomoc navyšuje měsíční příjem rodin tak, aby se mohly soustředit na boj s nemocí. Na svůj vlastní provoz přitom nadace Dobrý anděl nespotřebovává ani korunu z vybraných peněz, ten je hrazen výrazně z peněz zakladatelů a dalších filantropů.

Na stránky: www.dobryandel.cz

Psí ostrov

S organizací Dočasky spolupracujeme na vybudování Psího ostrova pro opuštěná zvířata, moderního prostoru s přátelskou atmosférou, kde se lze seznámit se základy správné péče nebo najít nového člena rodiny. Na ploše 10 000 m2 bude vedle stálé péče o psy možné realizovat workshopy, přednášky, terapie či vzdělávací pobyty. Pokud máte také zájem přispět k naplnění této vize v roli partnera či přispěvatele, kontaktujte nás prosím.

Na stránky: docasky.cz/cs/

Pražský Rallysprint

Tato sportovní událost je pořádaná každoročně na přelomu listopadu a prosince. Je pro fanoušky rallye vyvrcholením a zároveň rozloučením se závodní sezonou. Subaru ČR je dlouholetým a nepřehlédnutelným hlavním partnerem. Již tradičně se zde navíc sjíždějí majitelé různých generací ostrých modelů Subaru WRX STI a dělají návštěvníkům radost pozoruhodnou výstavou svých vozů.

Na stránky: www.prazskyrallysprint.cz

Půjčování lyží

Víte, že existuje půjčovna lyží speciálně pro subaristy nebo dětská škola lyžování s logem Subaru ve znaku? Časté slevové akce pořádáme ve spolupráci s partnerskou půjčovnou Happy Sport, v půjčovně Colorado Ski Rental ve Velké Úpě zase mají majitelé Subaru automatickou slevu 20 %. Přidružená je i škola lyžování Subaru Ski School.

Na stránky: www.happysport.cz

Czech Subaru Offroad Team

Skupinu zarytých nadšenců, kteří ve svém klasickém Subaru odhodlaně projíždějí ty nejnáročnější dálkové tratě, si nelze nezamilovat. Vítězný tým rallye Budapest - Bamako 2013 a účastník dálkových závodů v Africe jako Intercontinental Rallye či Tuareg Rally už mnohokrát ukázal záda mnohem lépe vybaveným týmům.

Na stránky: www.facebook.com/CzechSubaruOffroadTeam

Kilpi Trail Running Cup

Milujeme pohyb, přírodu a dobrodružství a tento trailový běžecký pohár spojuje všechno dohromady. Běžci si mohou užít dosud neobjevená, neobvyklá nebo běžně nepřístupná místa a čeká je opravdový zážitek v pravé divočině. Subaru ČR je dlouhodobým partnerem seriálu a poskytuje mimo jiné i vůz pro vítěze soutěže.

Na stránky: www.trailrunningcup.cz