Náš příběh

Technika

Filozofie konstrukce automobilů Subaru vždy upřednostňuje řidiče.

Tento přístup jsme vyvinuli už jako výrobci letadel při nekompromisní honbě za bezpečností a ovladatelností.

Inženýři Subaru
cit všestrannost bezpečnost
pro váš život.

HLAVNÍ TECHNOLOGIE SUBARU

  • Motor Subaru Boxer®
  • EyeSight
  • Symmetrical AWD

V Subaru se snažíme posunout zážitky z jízdy na novou úroveň. Usilujeme o skutečně emotivní zážitek z jízdy. Přesto ale vždy klademe na první místo životy všech, kdo přijdou s našimi vozy do styku. Uspokojujeme tak lidskou touhu po všestrannosti.

Bezpečnost

Aplikujeme nejvyšší možnou úroveň bezpečnosti do reálného světa.
Striktní filozofii bezpečí na prvním místě aplikuje Subaru na své vozy již od počátku jejich vývoje. Proto za všech okolností splňují nejvyšší standardy automobilové bezpečnosti. Hodnotu lidského života klademe vždy na první místo, a tím poskytujeme klid mysli nejen řidičům, ale i jejich rodinám a všem ostatním. To je pro nás ta nejdůležitější zásada, na kterou se při stavbě našich vozů zaměřujeme.

Cit

Jdeme za obvyklé hranice výkonnosti, jedině tak dosahujeme skutečně emotivních dynamických kvalit.
Protože přesně víme, jak má vypadat potěšení z jízdy, a přitom současně i špičkové pohodlí a komfort, nabízejí naše vozy mimořádné jízdní zážitky, které se liší od všech, jež bylo možné zažít v minulosti. U Subaru proto pokračujeme v našem poslání zvyšovat kvalitu, která jde za hranice „vysokého výkonu“, ale vytváří zcela novou úroveň zážitků z jízdy.

Praktičnost

Pomáháme se všemi výzvami života.
Automobil poskytuje lidem mobilitu a umožnuje stíhat více věcí, a tím pádem i dosáhnout a vykonat víc. To je důvod, proč se Subaru nenechá ovlivnit přechodnými výstřelky. Místo toho přísně dodržuje filozofii jednoduchého designu zakořeněného v porozumění lidské mobilitě. V tomto procesu se zaměřujeme na to, být důvěryhodným partnerem všech typů řidičů a cestujících nejen v současnosti, ale i v budoucnosti.