Náš příběh

Design

DYNAMIC X SOLID

Robustní, poctivě vybudovaný základ, který dodává pocit jistoty skloubený s esencí dynamické akce, která naopak ztělesňuje emoce a...

Kořeny


Naše filozofie designu diktuje přizpůsobit se rychle se měnícímu prostředí a zároveň zastávat pevně zakořeněné hodnoty. Subaru vyrostlo na tradici leteckého průmyslu, což je odvětví, které vyžaduje nejvyšší úroveň bezpečnosti, dynamického výkonu a efektivity.


Proto jsou kořeny filozofie designu Subaru promyšlenost a funkčnost.

Design exteriéru

Modely Subaru jsou navržené tak, aby dosáhly ideálního vyvážení mezi dynamikou a funkčností.

Výraz

Dechberoucí zásoba síly připravená kdykoliv explodovat kupředu.

Objem

Masivní tvar, který jasně vyjadřuje jeho robustnost.

Povrchy

Dynamický výraz, z nějž vyzařuje síla.

Unikátní design masky

Rozpoznat Subaru je jednoduché. Jeho dynamický a ikonicky tvarovaný exteriér napovídá, co se skrývá pod ním – vpředu uložený motor s protiběžnými písty. Šestiúhelníková maska chladiče, založená na přirozeně nejstabilnějším geometrickém tvaru v kombinaci s kultovními šesti hvězdami loga, dodává Subaru neopakovatelnou jedinečnost.

Design interiéru

Design interiérů vozů Subaru je dotažen do nejmenších detailů, a to až na úroveň mikrometrů. Díky tomu jsme schopni poskytnout kvalitu s odvahou a rafinovaností. Od na první pohled zřetelných kožených prvků po ne až tak očividné antireflexní detaily poskytuje vnitřní prostor Subaru laskavé pohodlí. Povrchy jsou jemně zdůrazněné kontrastem světla a stínu a vytvářejí tak pocit uvolněné relaxace.