LEVORG

Výkon vystupující z šedi davu.

Design, který vyniká nad ostatní.
 • 750 000,- Kč*1
  Cena s DPH od
 • 7,2*2lit./100 km
  Spotřeba paliva
 • Symmetrical AWD
  Pohonné ústrojí
 • 5osob
  Obsaditelnost
*1 Doporučená prodejní cena
*2 Spotřeba a emise CO2 dle EC 715/2007-2017/1347BG.

Inovace tentokrát stylově.

Existuje místo, kde se design protíná s technologiemi, kde je forma rovnoprávná s funkcí. Právě v tomto ideálním místě stojí Levorg, umně spojující užitečnou funkčnost s estetikou příjemnou pro oko, a to z libovolného úhlu pohledu.

Šedomodrá Metalíza

Modelová řada & Výbavy

Všestrannost moderního světa.
Levorg je vůz navržený pro lidi, kteří žijí naplno. Proto je dostatečně všestranný pro všechny aktivity, záliby, sporty a zájmy, jež vás baví. S novým opěradlem zadních sedadel, děleným v poměru 40/20/40, Levorg nabízí objemný a flexibilní zavazadlový prostor pro všechna vaše dobrodružství.

Technologie

Základní Technologie Subaru
Hlavní prvky technologie jsou plochý Motor SUBARU BOXER s přirozenou vyvážeností a nízkým těžištěm, symetrickýohon všech kol Symmetrical AWD a bezestupňová převodovka LINEARTRONIC. Ty společně vytvářejí výkon vystupující z šedi davu.

Bezpečnost

Všestranná bezpečnost Subaru
Když vám vůz dává klid mysli, je život příjemnější. Právě proto je u Subaru bezpečnost na prvním místě. Subaru má původní kořeny v letecké výrobě a celou dobu své historie se řídí politikou “lidé na prvním místě”. To znamená, že už více než 50 let ladí, cizeluje a testuje své pokročilé systémy. Díky nejnovějším systémům v oblasti ochrany před nehodou či vyhnutí se nárazu a unikátním technologiím, jako je globální platforma Subaru a symetrický pohon všech kol, se značka Subaru snaží zlepšovat všestrannou bezpečnost svých vozů směrem k budoucnosti bez nehod.

Prodávaná modelová řada

LEVORG

Levorg 2.0i-S EyeSight Executive

Benzínový motor, Lineartronic

Více informací

Levorg 2.0i EyeSight Trend/2.0i-L EyeSight Active

Benzínový motor, Lineartronic

Více informací

Galerie Levorg