SUBARU BRZ

Sportovní auto roku v anketě ZLATÝ VOLANT 2018

V SUBARU BRZ NESLOUŽÍ ŘÍZENÍ K POUHÉMU PŘESUNU Z BODU A DO BODU B - JE TO VÁŠEŇ.
  • 890 000,- Kč*1
    Cena s DPH od
  • 8,0*2lit./100 km
    Spotřeba paliva
  • 4osob
    Obsaditelnost
*1 Doporučená prodejní cena
*2 Spotřeba a emise CO2 dle EC 715/2007-2017/1347AG.

Zrozen k jízdě.

Pouze za jediným účelem: přinášet co největší radost z řízení každému, kdo usedne za jeho volant. SUBARU BRZ bylo od počátku koncipováno tak, aby nabídlo strhující požitek z jízdy. Disponuje všemi ingrediencemi potřebnými k tomu, aby nabídlo požitek z řízení ryze sportovního vozu — k tomu přispívá nízké těžiště, mimořádně nízká hmotnost vozu, agilní řízení a kokpit zaměřený na řidiče.

Bílá perleť

Modelová řada & Výbavy

Jeho měřítkem je míra vzrušení.
Motor SUBARU BOXER jako zdroj řidičovy radosti. Lineární nárůst výkonu je zárukou předvídatelného a agilního zrychlování v celém spektru otáček, přesně v souladu s očekáváním řidiče. Tomu skvěle sekundují brzdy, jízdní chování a řízení SUBARU BRZ — vyladěné pro maximální přesnost a kontrolu.

Technologie

Základní technologie Subaru
SUBARU BRZ bylo již od počátku koncipováno jako ryze sportovní vůz. Jako základ byl zvolen bezkonkurenčně nízký a kompaktní motor SUBARU BOXER, kolem nějž je postaven celý sportovní vůz — s agilním řízením, nízkou hmotností a atraktivními jízdními vlastnostmi.

Bezpečnost

Vždy v kontaktu.
Vzrušení z mimořádného výkonu může někdy zastínit požadavky na bezpečnost, ale my jsme SUBARU BRZ vybavili rozsáhlým systémem zabezpečení, abychom ukázali, že vaše bezpečnost stojí vždy na prvním místě. Systém řízení stability vozu (VSC) vám svými schopnostmi pomáhá nikdy nesjet ze správné cesty. O všudypřítomnou bezpečnost vás samotných i spolucestujících se stará kolekce airbagů a konstrukce karoserie s prstencovými výztužemi. To vše pro maximální jistotu na každé cestě.

Prodávaná modelová řada

SUBARU BRZ

SUBARU BRZ

Benzínový motor, 6MT, nebo 6AT

Galerie SUBARU BRZ