Subaru Magazín

časopis pro příznivce značky

Aktuální číslo - Jaro/Léto 2018

15.5.2018 - VYCHÁZÍ NOVÝ SUBARU MAGAZÍN VOL.031

Stěžejním tématem je tentokráte nové XV, ale věříme, že si v časopisu každý fanoušek najde svoje. Přečtěte si o dalších bezpečnostních prvcích, o tom jak funguje X-Mode, či reportáže fanclubu z výletů se Subaru. Na stránkách časopisu dále najdete i informace o dalších zajímavých lidech za volantem Subaru, o japonských sopkách, zajímavý je i článek o maskotu Subaru, který vznikl tak trochu omylem ...

Toto číslo je také trochu přelomové, vstupujeme s ním do jeho 4. dekády a načínáme jeho 16.ročník. Přelomové je také tím, že se nyní jmenuje Jsem Subarista s podtitulkem Subaru magazín pro příznivce značky, aby lépe zapadal do komunikace a budoucích strategií. Chceme tím vytvářet užší spojení a sounáležitost s vámi - fanoušky, majiteli aut a prostě sympatizanty Subaru!

Na čtvrté straně obálky je také malý dárek - je na ní inzerát s pozvánkou na Legendy 2018, kde jsme s organizátory vyjednali 50% slevu na nákup max. 2 vstupenek, tj. vlastně 1+1 zdarma. A to se vyplatí! S naším-vaším časopisem, resp. jeho zadní stránkou tak v pokladnách Legend můžete ušetřit až 449 Kč v den konání. Využijte toho!

Časopis, do kterého se vždy snažíme vtisknout i něco z "náboje a zapálení" pro značku Subaru, je pro příznivce a fanoušky značky distribuován zdarma, proto než jeho aktuální verzi nahrajeme později i na náš web, neváhejte a obraťte se s důvěrou na nejbližšího dealera Subaru ve Vašem regionu a navštivte jej na prodejně, jistě vám jej rád v tištěné verzi spolu s dalšími aktuálními informacemi předá!


Starší čísla

Sledujte nás: