Akční nabídky - Nové vozy SUBARU

SUBARU ČR pro Vás neustále připravuje a aktualizuje zajímavé akční nabídky na vybrané modely a produkty. Nyní je to tak snadné - stačí si už jen vybrat podle Vašich představ jaké bude Vaše nové, akční Subaru!

5-4-3… Dva, jedna, start: Limitovaná akční nabídka na Subaru XV od 543 000 Kč

XV nepokazí žádný výlet. Svým novým autem zlehka projedete městkou džunglí i po rozbité lesní cestě či promáčené louce až k vaší chatě. EyeSight, řidičovy druhé oči, vás navíc ochrání před kolizí nejen v ranní koloně.

Využijte akční bonus 47 000 Kč na nové MY19 Subaru XV AWD a nakupujte bezpečnou čtyřkolku od 543 000 Kč vč. DPH!

Nabídka je limitována celkovým počtem 100 vozů pro český trh a týká se specifikace MY19 XV ES Active AWD (ceník a výbava) s účinným plochým motorem boxer 84kW (114k), permanentním pohonem všech kol Symmetrical AWD a bezpečnostním systémem EyeSight, který sleduje situaci před vozem i za vás. Původní ceny od 590 000 Kč.

Nabídka je omezená, pro detaily a dostupnost se prosím informujte u nejbližšího dealera Subaru!

Forester 2.0-L s AKČNÍ CENOU a výhodou až 102 000 Kč v limitované nabídce na modelový rok 2019!

I pro modelový rok 2019 můžete u našich autorizovaných partnerů využít nabídku, která je limitována počtem naobjednaných vozů do výroby. Pořádnou čtyřkolku SUBARU Forester lze získat již od 720 000 Kč + metalíza. Nabídka je limitována celkovým počtem 150 vozů pro český trh

a týká se specifikace MY19 Forester Active AWD (ceník a výbava) a již v základu má permanentní pohon všech kol Symmetrical AWD, automatickou převodovku Lineartronic, bezpečnostní systém EyeSight, automatickou duální klimatizaci, systém X mode ... Původní ceny od 810 000 Kč.

Nabídka je omezená, pro detaily a dostupnost se prosím informujte u nejbližšího dealera Subaru!

Limitovaná edice Subaru BRZ Edition Spec.S

Probuďte v sobě dávnou radost z řízení. K čisté radosti po japonsku stačí 200 koní, zadní pohon a těžiště těsně nad zemí - tak vypadá recept na opravdovou zábavu za volantem. Perfektní vyvážení hmotnosti, lehká karoserie a tuhý podvozek zaručí dostatek pohodlí pro každodenní cestu do práce i jistou stopu pro chvíle, kdy se chcete vyřádit. Žijte naplno a bavte se pokaždé, když usednete za volant.

V limitované edici s názvem Spec.S je nyní v nabídce auto se speciální barvou karoserie Cool Gray Khaki, tmavě lakovanými ALU koly 17x7.5J, tlumiči pérování SACHS®. V interiéru vás upoutá hnědou kůží potahu sedadel i obšitím v tónu hnědé na volantu a hlavici řadicí páky. To vše za zvýhodněnou cenu od 860 000 Kč vč. DPH.

Nabídka je omezená, pro detaily a dostupnost se prosím informujte u nejbližšího dealera Subaru!

Akční nabídky od SUBARU FINANCE

NEZAPOMEŇTE!

Při využití SUBARU FINANCE další bonusy či výhody v pojištění, informujte se u našich autorizovaných partnerů SUBARU ČR!

Více informací o nabídce financování také naleznete na UniCredit Leasing CZ, a. s..

Reprezentativní příklad Subaru FREE PCP:

Model SUBARU XV 1,6i Active 
Pořizovací cena vč. DPH: 590 000 Kč
Výše úvěru: 354 000 Kč
Jednorázová splátka hrazená klientem: 236 000 Kč (40 % z pořizovací ceny)
Pevná úroková sazba: 1,99%
RPSN: 6,7 %
1. - 47. měsíční splátka úvěru: 3 088 Kč
48. splátka úvěru: 232 221 Kč
1. - 48. splátka pojištění: HAV 1 121 Kč
POV 432 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 0 Kč
Celková částka k uhrazení (jistina, úroky, pojištení): 451 901 Kč
Délka úvěru: 48 měsíců
Nájezd: 20 000 km/rok, HAV a POV pojištění – sazby platné u České pojišťovny

Tato nabídka je pouze indikativní, není návrhem na uzavření smlouvy, a nelze z ní proto dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoliv transakce.

Nabídka je platná na smlouvy uzavřené do 30. 6. 2018 nebo do odvolání.

Uvedené ceny obsahují 21% DPH.
Tato stránka má jen informativní charakter, prosím informujte se u autorizovaných partnerů SUBARU ČR na další detaily a upřesnění.
Nabídky jsou limitované na skladové vozy či do odvolání, neváhejte a rezervujte si předváděcí jízdu u autorizovaných partnerů Subaru již dnes!

Sledujte nás:

Máte dotazy? Napište nám.