SUBARU XV e-BOXER

Dokonalá rovnováha mezi úsporností systému e-BOXER a výkonem vozidel SUBARU

Úspora bez kompromisů. Nový model SUBARU XV spojuje to nejlepší z oboch světů, a to přizpůsobenou pohonnou jednotkou SUBARU e-BOXER. Dokáže zvládnout i ten nejtěžší terén. Vychází z modelu SUBARU XV – z jeho všestranného výkonu a schopností dostat se kamkoliv.

Žlutá perleť


Foto: model 2.0i-S EXECUTIVE+ EyeSight
Foto: model 2.0i-S EXECUTIVE+ EyeSight

Co nabízí SUBARU XV e-BOXER

Jedinečná úroveň ochrany a bezpečnosti

Náš přizpůsobený motor e-BOXER nyní pohání SUBARU XV. Efektivní bezpečnostní prvky mu pomohli dosáhnout nejvyšší možné skóre v sérii testů, takže si model SUBARU XV oprávněně vysloužil titul nejbezpečnějšiho automobilu v Japonsku*.

* 2016-2017 Grand Prix Award for earning the highest safety score ever in the Japan New Car Assessment Program (JNCAP) crash safety evaluation test conducted by the Ministry of Land, Infrastructure, Transport and Tourism (MLIT) and the National Agency for Automotive Safety and Victim's Aid (NASVA).

Dobrodružství s minimálním dopadem na životní prostředí

I po zabudování 118 voltového akumulátoru, v propojení s kultovním 2.0 litrovým motorem s přímým vstřikováním, zůstává zavazadlový prostor stejně prostorný. Elektromotor má výkon 16,7 koní. Zajišťuje vozu dynamické jízdní vlastnosti při minimálních dopadech na životní prostředí.

Troufněte si na každý terén

Skvělé vlastnosti systému SYMMETRICAL AWD a pokročilá technologie systému X-MODE propůjčují modelu SUBARU XV výjimečnou ovládatetnost a flexibilitu. Pokud to podmínky vyžadují, SUBARU XV je dostatečně odolné, aby je zvládlo.