proč subaru: Technologie: Výkon

Karoserie & Šasi

Globální platforma Subaru:
Více „Potěšení a klidu“ pro všechny.

Globální platforma SUBARU je platformou nové generace, která byla vyvinuta s využitím veškerého know-how a technologických znalostí, jež SUBARU v průběhu let získalo. Tato nová technologie je metodou, která všem řidičům poskytuje...

Špičková bezpečnost

Globální platforma Subaru (SGP) je platformou, která se stane základem pro další generace automobilů Subaru. Mezi vylepšení platformy SGP patří především větší tuhost a pevnost při nižší hmotnosti, zlepšená odolnost proti náklonům karoserie a zvýšená komunikativnost řízení. Je to budoucnost Subaru, jež nabízí ještě více radosti a klidu všem řidičům a cestujícím.
Globální platforma Subaru

Zábavné řízení

Citlivější řízení řidiči umožňuje vozidlo nasměrovat přesně tam, kam zamýšlí, což mu dodává potřebnou jistotu. Vylepšení v oblasti tuhosti karoserie, zavěšení a stabilizátorů účinně pohlcuje otřesy od silnice a skrytých nerovností, což přináší větší komfort a menší únavu na dlouhých cestách. Výsledkem je vůz, který je bezpečnější, a přitom zábavnější na řízení.

Komfortní prostor pro cestující

Nepříjemné vibrace nebo hluk byly minimalizovány s cílem zajistit všem cestujícím příjemnou jízdu a umožnit konverzaci uvnitř vozu. Úpravy na podvozku a mimořádně tuhá karoserie poskytují pro všechny cestující vysokou míru komfortu. Globální platforma Subaru (SGP) nabízí potěšení a klid pro všechny řidiče a jejich spolujezdce.