Design

Subaru Forester

„BOLDER“: nový směr v designu vozů Subaru

„BOLDER“ je dalším stupněm konceptu „Dynamic x Solid“, jehož cílem vždy bylo přinášet uživatelům vozů SUBARU „Požitek a klid mysli“ jako základní hodnotu našich produktů. Odvážný je nejen design, ale i styl, kterými chce SUBARU zdůrazňovat vlastní hodnoty stejně jako i užitné vlastnosti vozů.

 
FORESTER se dlouhodobě vyznačuje nejen vynikajícími užitnými vlastnostmi, které jsou základem pro pocit důvěry, že vás vůz spolehlivě doveze kamkoliv a nikdy vás nezklame. Náš "FIELD" pohled chápe svět jako propojení svobody těla a mysli v konceptu trvale udržitelné přírody. Právě proto byly vylepšeny i klíčové vlastnisti nového SUV SUBARU FORESTER.

Design exteriéru

Bílá perleť

Foto: model 2.0ie-S SPORT

LED světlomety

Buďte dobře vidět ve dne a mějte skvělý výhled v noci. Stylové LED světlomety umístěné po stranách masky chladiče přispívají k robustnímu vzhledu vozu a jsou vybaveny automatickou regulací dosvitu, mají LED zdroje pro potkávací i dálková světla a natáčejí se podle předních kol.

Střešní spoiler

Aerodynamický střešní spoiler snižuje odpor vzduchu a dodává zadní části sofistikovaný a stylový vzhled.

<sg-lang1>Maska chladiče</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Maska chladiče

Odvážná a stylová šestihranná maska chladiče je širší a umocňuje mohutnější dojem. Společně se světlomety zasahujícími až do boků a výše umístěnými mlhovkami automobil působí mnohem širším a svalnatějším výrazem.
<sg-lang1>18palcová kola z lehké slitiny</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

18palcová kola z lehké slitiny

Vícepaprsková 18palcová kola z hliníkové slitiny s robustním designem obouvají pneumatiky 225/55 R18.
<sg-lang1>Střešní ližiny</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Střešní ližiny

Pohodlný přístup ke střešním ližinám zajistí nášlapné plochy na zadních prazích. Pomocí otvorů pro lana můžete bezpečně přivázat převážená zavazadla nebo vybavení.

Design interiéru

Foto: model 2.0ie-S SPORT

Apple CarPlay*¹ a Android Auto*²

Díky Apple CarPlay*¹ a Android Auto*² můžete ve voze používat nejnovější současné aplikace. S pomocí hlasového ovládání je lze využívat bez nutnosti sundávat ruce z volantu, což přirozeně zvyšuje úroveň bezpečí pro všechny v okolí.

Zavazadlový prostor

Velký nakládací otvor se čtvercovým tvarem usnadňuje nakládání a vykládání i velkých předmětů bez nutnosti jejich naklánění. Opěradla zadních sedadel dělená v poměru 60/40 byla navržena tak, aby po jejich sklopení vznikla rovná podlaha, která usnadňuje převoz dlouhých předmětů. Boky zavazadlového prostoru jsou navíc vyrobeny ze snadno omyvatelného a odolného materiálu, na němž nejsou škrábance a špína skoro vidět. Můžete si tak s klidným svědomím užívat jakékoliv outdoorové aktivity

<sg-lang1>Systém monitorování řidiče (DMS)*³</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Systém monitorování řidiče (DMS)*³

DMS (Driver Monitoring System)*³ je nejmodernější bezpečnostní systém sledující únavu nebo nedostatečnou pozornost řidiče pomocí speciální kamery a odpovídajícího...
<sg-lang1>Prémiový audiosystém s reproduktory Harman/Kardon</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Prémiový audiosystém s reproduktory Harman/Kardon

Cestující na všech sedadlech si mohou vychutnat vysokou kvalitu hudby přizpůsobenou vnitřnímu prostoru nejnovější...
<sg-lang1>Elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru

Díky elektricky ovládanému víku zavazadlového prostoru se do prostoru pro náklad dostanete stiskem jednoho tlačítka, i když jsou vaše...

* Podívejte se na podmínky

*¹ Apple CarPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc., registrovaná v USA a dalších zemích.
*² Android a Android Auto jsou ochranné známky společnosti Google Inc.
*³ Řidič je vždy odpovědný za bezpečnost a sledování dopravy a dodržování pravidel provozu. Nikdy se při jízdě nespoléhejte pouze na pokročilé bezpečnostní systémy. Některé prvky těchto systémů mají svá omezení.

Kompletní informace ohledně funkčnosti systému a jeho omezeních najdete v návodu k obsluze. Pro více informací se prosím obraťte na svého prodejce.