e-BOXER

Vlastnosti motoru

Vyšší efektivita jízdy

Kompaktní, ale výkonný elektromotor se nachází blízko těžiště vozidla, zatímco baterie a další součásti jsou uspořádány nad zadní nápravou. Nový systém e-BOXER přináší vyšší efektivitu a schopnost reagovat při současném zachování nejvyšších parametrů bezpečnosti. V porovnání s benzínovým modelem má ještě nižší těžiště a lépe vyvážené rozložení váhy mezi přední a zadní nápravou. Zdokonalená hybridní technologie a její zavádění do jádra DNA SUBARU, společně s technologií Elektromotorické pomoci, zaručují to nejlepší z obou systémů.

Inovativní pohon e-BOXER
v modelech SUBARU FORESTER a SUBARU XV
Jsme hrdí na to, že naše nejprodávanější modely SUBARU FORESTER a SUBARU XV můžeme představit s novým systémem pohonu e-BOXER.
Lineární výkon a okamžitá odezva
Nová technologie je vzrušující
Nový elektomotor e-BOXER pracuje spolehlivě. Zajišťuje okamžitě dostupný točivý moment pro bezpečnější a zábavnější jízdu od okamžiku, kdy je sešlápnut plynový pedál.
Energetická hospodárnost
Zábava a dobrodružství
Výkon je ve spojení s efektivitou. Zatímco systém e-BOXER ovládá jednotlivé režimy jízdy – jízda se spalovacím motorem, jízda na elektřinu a jízda s elektromotorovým asistentem – tak aby co nejlépe reagoval na jízdní situaci a na potřeby řidiče, vy si můžete vychutnávat krajinu kolem.
Zdokonalené schopnosti na nezpevněných silnicích a cestách
Odolnější v místech, kde je to důležité.
Dlouhá stoupání. Příkrá klesání. Bez ohledu na překážky, které před vás život postaví, technologie asistence elektromotoru zdokonaluje vlastnosti systému X-MODE na nezpevněných cestách, protože umožňuje jednoduchou a rychlou regulaci točivého momntu. Systém X-MODE zvládne jakkoliv náročný terén.