Aktuálně Subaru ČR

SUBARU ČR v době COVID-19

Prodloužení omezení: Subaru partneři dále pracují na zajištění vašich potřeb i spokojenosti

31.3. 2020
Na základě nového rozhodnutí vlády ČR ze dne 30.3.2020 se prodlužuje omezení provozů i u našich partnerů Subaru.
Dovolte vás informovat, že všichni partneři Subaru přijali a stále přijímají či pracují na různých vylepšení opatření, které slouží pro vaši bezpečnost, stejně jako bezpečnost jejich/našich zaměstnanců.

Prodej nových vozidel přímo na prodejních showroomech je přerušen. Bezkontaktně se můžete spojit pouze po telefonech nebo mailech.

Servisy a servisní služby zůstávají ve zvláštním režimu, při zachování veškerých základních zásad i nových nařízení a omezení týkající se hygieny či omezeními pro pohyb personálu i klientů.

Všichni jsme připraveni za dodržování bezpečnostních zásad být vám i za těchto okolností dobrým partnerem při zajištění vašich (auto)mobilních potřeb.

Pro detailní informace prosím neváhejte zavolat svého partnera Subaru napřímo – jejich kontakty naleznete i zde.

Děkujeme vám za pochopení a podporu!

Tým Subaru ČR

Pomáháme pomáhat: Sbírka na podporu dobrovolníků

26.3. 2020
Subaru se věnuje organizacím, které pomáhají sousedům, nemocným, potřebným či členům různých komunit v nouzi. Tentokrát se zaměřilo na práci dobrovolníků, kteří bez nároku na odměnu pomáhají s donáškou nákupů, léků a dalších důležitých věcí seniorům nebo matkám samoživitelkám v izolaci.

Autosalony Subaru v České republice jsou uzavřené a nečekají nás lehké časy, přesto jsou však kolem nás lidé, kterým se vede ještě hůře. A subaristé jsou zvyklí táhnout za jeden provaz a pomáhat druhým – na silnicích i mimo ně.

S aktuální výzvou přicházíme v případě sbírky na zajištění nejnutnějších služeb pro ohrožené skupiny lidí, především seniory. Vybrané prostředky půjdou na nákup ochranných pomůcek pro dobrovolníky i jejich klienty (roušky, gely, rukavice atd.), na pohonné hmoty a další nezbytné náklady (např. povinné pojištění dobrovolníků).

Další informace můžete nalézt na stránkách zazijsubaru.cz, či rovnou na sbírku klikněte zde

Tým Subaru ČR

Servisy dál fungují

23.3. 2020
Prodejní showroomy našich autorizovaných partnerů po celé ČR zůstávají zavřené, avšak jejich servisní dílny a služby jsou Vám nadále k dispozici.
Chápeme, že současná situace může mít vliv na vaši ochotu navštívit místní dealerství a chtěli bychom vás ujistit, že úzce spolupracujeme s celou partnerskou sítí, abychom zajistili minimalizaci zdravotních rizik při opravě vašeho vozidla.

Čistota a hygiena našich showroomů a servisních dílen zůstává naší prioritou. Doporučujeme všem partnerům implementovat další postupy v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví. Patří mezi ně zvýšení frekvence mytí rukou mezi zaměstnanci, nošení roušek, další čištění předváděcích showroomů a mechanických dílen a zajištění toho, aby všichni zaměstnanci byli poučeni. Pokud je vaše auto v servisu, budeme v našich přípravách věnovat zvláštní péči, než se vám vrátí.
Doporučujeme také předem zavolat po telefonu či jinak komunikovat se svým dealerem Subaru o možnostech dalších servisních služeb pro vás.

V této době bezprecedentní nejistoty jsme nadále odhodláni provozovat naše podnikání a uspokojovat vaše potřeby jako obvykle - při zachování zdraví a bezpečnosti v popředí všeho, co děláme.

Děkujeme vám za trvalou podporu.

Tým Subaru ČR

Sledujte nás: