Nákup SUBARU

Dealer lokátor SUBARU

JAK KONTAKTOVAT AUTORIZOVANÉHO SUBARU PARTNERA

Vyberte si z mapy níže váš region a po kliknutí se v novém okně zobrazí všechny kontakty na vašeho příslušného regionálního partnera Subaru. A pak již jen pište, volejte, objednávejte předváděcí jízdy! Váš Subaru partner vám vždy nabídne vše pro vaši spokojenost.

MAPA AUTORIZOVANÝCH PARTNERŮ SUBARU ČR

VÝHODY AUTORIZOVANÉ DISTRIBUČNÍ SÍTĚ - OBCHODUJEME SERIÓZNĚ A S VÝHODOU PRO VŠECHNY!


Zabýváme se dovozem a obchodem s novými automobily v rámci Evropské unie. Stejně jako ostatní importéři úzce spolupracujeme s výrobcem nejen na zvyšování kvality produktu, ale hlavně na kvalitě a ceně služeb v oficiálním distribučním systému. Každý autorizovaný smluvní prodejce SUBARU jako prodávající je povinen plnit vysoké kvalitativní standardy předepsané výrobcem.

Současná doba nás zároveň nutí pružně a rychle reagovat na stále větší počet příležitostí, které naše obchodní chováni mohou ovlivnit. A tak v souladu s nařízeními a výzvami EU například i u cenové politiky pracujeme tak, aby ze spolupráce profitovaly všechny zúčastněné strany a hlavně zákazník. A my tak činíme rádi.

Reagujeme na změny kurzu koruny a reflektujeme její pohyb, porovnáváme cenové hladiny v zahraničí a na domácím trhu, jak u nových vozů tak u příslušenství a náhradních dílů.

Akční modely mají výrazné cenové výhody, nebojte se opakovaně srovnávat konkureční nabídky.

Standardní výbavy se často odlišují ve prospěch našeho trhu.

Na automobily se vztahuje tříletá záruka od výrobce. Můžete tak využívat servisních služeb našich autorizovaných servisních partnerů v České republice, stačí předložit pouze řádně vyplněnou originální garanční knížku od autorizovaného prodejce, který je pro zákazníka i pro výrobce garantem, že zákazníkovi bylo auto předáno v předepsaném stavu a že zákazník byl s autem, s jeho obsluhou a údržbou řádně seznámen, a tedy že auto je užíváno v souladu s jeho určením a doporučením dle uživatelského návodu platného pro příslušný model.

Jistota původu vozu: bez právních vad a s jistotou v systémech globálních garancí výrobce.

Kromě standardního zajištění odborného servisu vašeho vozu získáváte další rozšírené nadstandardní služby - např. i možnost evropské SUBARU ASSISTENCE.

Autorizovaní partneři poskytují pravdivé a úplné informace o produktech bez sebemenšího zájmu cokoli zatajovat. Nechtějí vám auto jen prodat, chtějí být vašimi seriózními partnery a pomoci vám od starostí!

Obchodní vztah probíhá mezi zákazníkem a prodávajícím podle českého právního řádu - vždy víte, s kým jednáte, kdo vám auto prodává, kdo je na faktuře jako prodávající apod.

Pokud vám jiný dodavatel nabízí nižší cenu, pomůžeme vám nabídky srovnat. Někteří dodavatelé totiž jakoby "omylem" zapomínají na některé položky a přestože je jejich cena na první pohled nižší, nakonec vám naúčtují mnohem více. Odborným srovnáním nabídek podobnému nepříjemnému překvapení zabráníte.

Vždy víte, co si kupujete. Nenabízíme virtuální přeludy, ale poctivá auta, která si můžete osahat, do kterých si můžete sednout a vyzkoušet si je.

Prodejem vozu náš vztah prostě nekončí, ale naopak začíná. Snažíme se, aby nejlepší reklamou naší značky byli spokojení řidiči.