Dobrodružství v každém okamžiku.
Nenechte si již nic namluvit. Zvládnete cokoli a kdykoli. Vypravit se do hor i ulehnout na pláž v jediném dni. Objet příští léto všechny hudební festivaly pod širým nebem, které se budou konat. Jezdit příští zimu každý víkend lyžovat. Zvládat společenský život, pracovní povinnosti i všechny zájmy a koníčky. SUBARU XV bylo navrženo tak, aby se popralo skutečně se vším, co mu naložíte. Je proto připraveno i na vaše nejdivočejší sny a největší plány.
MODELOVÁ ŘADA
EXTERIÉR 360°
 • 2.0i XS
 • 2.0i X

  INTERIÉR 360°
  TECHNOLOGIE
  NECHTE SE UNÁŠET NA VLNĚ ENDORFINŮ.
  Vytočte oblouk, rozjeďte to, zastavte. Jen vy si určujete svoji vlastní cestu. To je pocit, který SUBARU pomáhá zakusit každému řidiči, a v této tradici pokračuje i nové SUBARU XV, jehož agilní projev jde ruku v ruce s novým odvážným vzhledem. SUBARU XV na vás udělá dojem, který hned tak nevyprchá. K tomu napomáhá celá řada optických vylepšení, včetně nové stylové masky chladiče, nárazníku a světlometů.
  BEZPEČNOST
  VŠE MÁME POKRYTO.
  SUBARU XV využívá širokou škálu technologií aktivní i pasivní bezpečnosti, které pomáhají vyhnout se nehodám a zajistit dostatečnou ochranu v případě, že by k nějaké nehodě přeci jen došlo. Technologie aktivní bezpečnosti od Subaru vám pomohou předcházet nebezpečným situacím díky předvídatelnému jízdnímu í, precizní kontrole nad vozem a výtečnému výhledu ven, stejně tak jako vyspělým technologiím, které dokáží případným nehodám zabránit. Mezi prvky pasivní bezpečnosti patří systematicky rozmístěné airbagy, přední sedadla s konstrukcí zamezující poranění krční páteře, bezpečnostní pedály a tříbodové bezpečnostní pásy — to vše je připraveno ochránit vás v případě, že by nastalo nemyslitelné.