JE TO VAŠE CESTA. TAK SE PO NÍ VYDEJTE.
Nenechte si ujít již žádné dobrodružství. Outback je zdrojem vaší jistoty a dokáže překonávat hranice, ať již se vydáte kamkoli. Stylistické ztvárnění zdůrazňuje pevný a robustní charakter tohoto vozu, zatímco pohodlný interiér nabídne vytříbené a odolné materiály i intuitivní technologie pro váš klid a pohodu na jakékoli cestě.
MODELOVÁ ŘADA
EXTERIÉR 360°
 • 2.5i-S

  INTERIÉR 360°
  TECHNOLOGIE
  ROBUSTNĚ VYBAVEN. PLNĚ PŘIPRAVEN.
  Ve svých plánech se již neomezujte. Zcela nový Outback vám pomůže zdolat prakticky jakoukoli cestu, na kterou byste se rádi vydali – a díky zdokonalenému motoru SUBARU BOXER s parametry spotřeby paliva na vrcholu třídy vás doveze mnohem dále, než byste možná čekali. Společníkovi robustního vzhledu i konstrukce rozhodně nechybí schopnosti k tomu, aby zdolal i dříve neprobádané cesty, anebo je rovnou pro vás vyšlapal.
  BEZPEČNOST
  ZAOSTŘENO NA BEZPEČNOST.
  Outback respektuje, jak cenný náklad veze, a proto dělá vše pro to, aby vás i vaše spolucestující ochránil pomocí kvalitních bezpečnostních systémů, kam patří mj. sedm airbagů SRS*, prstencové výztuže karoserie nebo speciálně rozvržená kabina pro zvýšení ochrany. Život nikdy není bez rizika, ale maximálně usilujeme o to, aby Outback spolehlivě ochránil to nejcennější.
  * SRS: zkr. Supplemental Restraint System (dodatečný/přídavný zádržný systém).
     Efektivní fungování je podmíněno používáním bezpečnostních pásů.