Originální náhradní díly SUBARU

Jsou to originální součásti vozů Subaru, které produkuje samotný výrobce vozů. Subaru plně ručí za jejich kvalitu a vlastnosti.

KVALITA A VLASTNOSTI

Kvalita a vlastnosti originálních náhradních dílů jsou shodné s díly montovanými do nových vozů zn. Subaru ve výrobních závodech. Všechny tyto součásti podléhají kvalitativní kontrole přímo ve výrobním závodě a jejich vlastnosti jsou průběžně kontrolovány.

NEORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY

Neoriginální díly určené jejich výrobcem nebo prodejcem pro vozy Subaru nemusí mít kvalitu ani vlastnosti dílu originálního. Použitím neoriginálního náhradního dílu může proto dojít k bezprostřednímu narušení bezpečnostní stránky vozu. Společnost Subaru před použitím neoriginálních náhradních dílů varuje a použití těchto dílů nedoporučuje.

BEZPEČNOST

Bezpečnost vozu plně závisí na použitých dílech vozu. Originální náhradní díly Subaru přispívají k zajištění plné aktivní a pasivní bezpečnosti celé posádky a vyhovují kvalitativním a bezpečnostním standardům automobilky Subaru. Použitím neoriginálních náhradních dílů může dojít k ohrožení bezpečnosti posádky vozu – tyto náhradní díly mohou mít jiné vlastnosti než díly originální a nemusí tak splňovat požadavky na kvalitu a bezpečnost.

ZÁRUKA

Proto, aby mohla být plně využita záruka každého vozu, doporučuje Subaru používání výhradně originálních náhradních dílů Subaru. V případě, že budou použity neoriginální náhradní díly, může dojít k omezení, nebo úplnému zrušení záruky, která je na vůz poskytnuta. Výrobce vozidla ani prodávající neponese žádné následky, které mohou být použitím těchto náhradních dílů způsobeny.


Sledujte nás: